Filma Me Titra Shqip: Martyrs Lane

97 min 2021 5.9 / 8
Kategoria: Horror
Viti: Aug 19, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16.242
Shikime: 1537
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Leah,10, jeton në një famull të madh, plotë me shpirtra dhe I varfër. Ditën që shtëpia është e mbushur me njerëz; natën është errësirë, bosh, një hapësirë për makthet e Leahs të futen brenda. Një vizitore e vogël, nate I sjell Leahs ngushëllim, por para se ajo të kuptojë se vizitorja e saj e vogël të ofrojë dije që mund të jenë shumë, shumë të rrezikshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR