Filma Me Titra Shqip: Robot Overlords

90 min 2015 4.8 / 198
Viti: Jan 29, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15.018
Shikime: 2672
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Toka është e pushtuar nga robotët. Të mbijetuarit janë të mbyllur në shtëpitë e tyre dhe duhet të vendosin impiante elektronike, duke rrezikuar vdekjen nëse kapen nga robotët jashtë shtëpisë së tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR