Filma Me Titra Shqip: The Card Counter

111 min 2021 6.9 / 80
Kategoria: Dramatik Thriller Krim
Viti: Sep 3, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 37.654
Shikime: 2569
Trailer: YouTube
Pershkrimi
William Tell është një lojtar bixhozi dhe ish ushtarak, i cili fillon të reformojë një djalë të ri duke kërkuar hakmarrje ndaj një armiku të përbashkët nga e kaluara e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR