Filma Me Titra Shqip: The Disciple

128 min 2020 7.1 / 25
Kategoria: Dramatik
Viti: Sep 3, 2020
Gjuha Origjinale: MR
Popullariteti: 4.781
Shikime: 1777
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Mosbesimi në vete, sakrifica dhe vuajtja sjellin një krizë ekzistenciale për një vokalist të përkushtuar të muzikës klasike, pasi mjeshtëria për të cilën ai përpiqet mbetet e pakapshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR