Filma Me Titra Shqip: The Trader

23 min 2018 6.8 / 39
Kategoria:
Viti: Jan 19, 2018
Gjuha Origjinale: KA
Popullariteti: 1.772
Shikime: 2127
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Po sikur të kishte kuptim nëse njerëz të zakonshëm do vrisnin njëri tjetrin për para? Më mirë se shkatërrimi financiar dhe e gjitha sipas një kodi strikt. Kjo është Tregtia.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR