Filma Me Titra Shqip: Boogie

89 min 2021 6.2 / 39
Kategoria: Dramatik Komedi
Viti: Mar 5, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8.779
Shikime: 1617
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një basketbollist i talentuar aziatik që jeton në Nju Jork, ëndërron që një ditë të luajë në NBA. Ndërsa prindërit e tij i bëjnë presion të përqendrohet në fitimin e një burse për një kolegj elitar, Bugi duhet të gjejë rrugën e tij mes të dashurës, shkollës, kundërshtarëve në fushën e lojës dhe pritshmërive për të ardhmen.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR