Filma Me Titra Shqip: El Infierno

145 min 2010 7.8 / 356
Kategoria: Dramatik Krim Komedi
Viti: Sep 3, 2010
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 36.943
Shikime: 2725
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Benjamin Garcia, Benny dëbohet nga Shtetet e Bashkuara. Kthehu në shtëpi dhe kundër një fotografie të zymtë, Benny përfshihet në biznesin e drogës, në të cilin ai ka për herë të parë në jetën e tij, një rritje spektakolare e rrethuar nga para, gra, dhunë dhe argëtim. Por shumë shpejt ai do të zbulojë se jeta kriminale nuk i mban gjithmonë premtimet e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR