Filma Me Titra Shqip: Wrongfully Accused

87 min 1998 5.9 / 258
Kategoria: Aksion Aventure Komedi
Viti: Jul 23, 1998
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7.15
Shikime: 2108
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Rajan Herrison është akuzuar për vrasje dhe duhet të vërtetojë që është i pafajshëm duke gjetur burrin misterioz me një sy, një krahë dhe një këmbë pasi Rajani arratiset nga një aksident autobusi gjatë rrugës për në burg.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR