Filma Me Titra Shqip: WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

104 min 2021 6.7 / 17
Kategoria:
Viti: Mar 17, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3.587
Shikime: 829
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dokumentar mbi shkëlqimin dhe falimentin e WeWork, kompani e pasurive të paluajtshme e drejtuar nga karizmatiku Adam Neumann, i cili përfundimisht u detyrua të largohej nga kompania.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR