Filma Me Titra Shqip: Bhoot Police

129 min 2021 4.6 / 6
Kategoria: Aventure Horror Komedi
Viti: Sep 10, 2021
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 10.927
Shikime: 2540
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dy vëllezër Vibhooti dhe Chiraunji, tantrikë, që meren me gjuetinë dhe zhdukjen e fantazmave për para, u caktohet një detyrë në një fshat të largët ku përballen me një fantazëm Kichkandi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR