Filma Me Titra Shqip: Recalled

99 min 2021 7.1 / 26
Kategoria: Mister Thriller
Viti: Apr 21, 2021
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 5.653
Shikime: 2351
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Sujin, e cila ka humbur kujtesën, për shkak të një incidenti të tmerrshëm, fillon të dyshojë për burrin e saj. Ajo e gjen veten të ngatërruar, midis realitetit dhe iluzioneve, të vërtetave dhe gënjeshtrave.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR