Filma Me Titra Shqip: Romeo & Juliet

90 min 2021 7.4 / 5
Kategoria: Romance
Viti: Apr 4, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3.966
Shikime: 3892
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Përshtatja e tragjedisë së Shekspirit e vendosur në Italinë e sotme, ku dy të rinj të dashuruar përpiqen të kapërcejnë një botë të dhunshme, ku përplasen vlerat katolike dhe laike.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR