Filma Me Titra Shqip: The Hole in the Ground

90 min 2019 5.6 / 472
Kategoria: Horror
Viti: Mar 1, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15.507
Shikime: 2129
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një mama e vetme zhvendoset në një fshat irlandez me djalin e saj. Ajo nis të dyshojë se ai nuk mund të jetë djali i saj dhe frika rritet për shkak të disa ngjarjeve të frikshme dhe misterioze që lidhen me një gropë në pyllin afër shtëpisë së tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR