Filma Me Titra Shqip: Messi

93 min 2014 7,1 / 106
Kategoria:
Viti: Sep 6, 2014
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 4,699
Shikime: 1142
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një film-dokumentar për jetën e Lionel Mesit, nga futbolli në rrugët e Rosarios derisa u bë kampion Europe me Barcelonën dhe fitoi 4 topa të artë. Në këtë film-dokumentar flasin shokë te Barcelona dhe Argjentina, Johan Krujf, Diego Maradona, familjarë dhe miq të tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR