Filma Me Titra Shqip: Final Frequency

91 min 2021 0 / 0
Viti: Jun 11, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8.371
Shikime: 2290
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një studente doktorature bën lidhjen e disa dridhjeve të pazakonta në Los Anxhelos me shkencëtarë mashtrues, të cilët duan të kthejnë në armë sekretet e Nikola Teslës dhe të shkaktojnë tërmete masive, nëse gjejnë bllokun e tij të humbur të shënimeve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR