Filma Me Titra Shqip: Fighting For The Motherland 1162

110 min 2020 7 / 1
Kategoria: Aksion Histori
Viti: Jan 2, 2020
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 3.647
Shikime: 3402
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në Kinën mesjetare, në kohën e tiranisë së Dinastisë Jin, Xin Qiji merr armët së bashku me bashkëfshatarët e tij për të rrëzuar Perandorin nga froni dhe për të bashkuar Kinën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR