Filma Me Titra Shqip: The Starling

103 min 2021 7.3 / 48
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Sep 17, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 102.857
Shikime: 2789
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ndërsa Lili është në dhimbje prej humbjes së vajzës, një zog luftarak ngre folenë afër shtëpisë së sajë. Zogu i egër, “tallet” dhe sulmon Lilin, e cila në atë kohë ndihej e pikëlluar. Nga përpjekjet për të dëbuar Zogun Yll, ajo zbulon dëshirën e sajë të madhe për të jetuar dhe gatishmërinë e sajë për të dhënë dashuri.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR