Filma Me Titra Shqip: Apache Junction

94 min 2021 3 / 2
Kategoria: Aksion
Viti: Sep 24, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16.098
Shikime: 2212
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në një vend në Perëndimin e Egër të quajtur ''Kryqëzimi'' nuk funksionon ligji dhe njihet ndryshe dhe si parajsa e kriminelëve. Një gazetare vjen për të kryer një kronikë në gazetë mbi këtë vend, por ngjarjet atje e lënë të habitur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR