Filma Me Titra Shqip: As Luck Would Have It

84 min 2021 6.8 / 4
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Apr 10, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3.541
Shikime: 1625
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Lindsi udhëton për në Irlandë për blerjen e një toke me qëllim ndërtimin e një resorti. Ajo vendos të hyjë në festivalin e qytetit për krijimin e çifteve në mënyrë që ta bindë komunitetin dhe një djalë vendas për këtë investim.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR