Filma Me Titra Shqip: Descendants: The Royal Wedding

20 min 2021 8.9 / 13
Viti: Aug 13, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4.607
Shikime: 1859
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jeta e lumtur, vazhdon për çiftin e mbretëror së Auradon, ndërsa ata përgatiten të martohen në një festë epike me miqtë dhe familjen e tyre, por Hades kërcënon të shkatërrojë gjithçka.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR