Filma Me Titra Shqip: Last Man Down

87 min 2021 0 / 0
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Oct 19, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 19.869
Shikime: 5333
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Xhon Vudi u largua në pyje pas nisjes të një pandemie të fuqishme që dëmtoi botën dhe shkaktoi vdekjen e gruas së tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR