Filma Me Titra Shqip: The Invisible Boy: Second Generation

90 min 2018 6.4 / 245
Kategoria: Fantazi
Viti: Jan 4, 2018
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 8.349
Shikime: 3260
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Djali i padukshëm takon nënën dhe motrën e tij binjake. Ai mëson se ato të dyja kanë superfuqi, por qëllimet e tyre nuk janë të njëjta.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR