Filma Me Titra Shqip: Heroes Return

90 min 2021 2 / 1
Kategoria: Aksion
Viti: Sep 15, 2021
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 6.324
Shikime: 2918
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Për të shpëtuar njerëzit e tyre, Wu Wei dhe Liu Xiao mbledhin ekipin e përkohshëm të veprimit special. Ata zbulojnë vendin ku mblidhen kriminelët dhe pengjet e tyre dhe luftojnë me dhunë kundër tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR