Filma Me Titra Shqip: The Addams Family 2

93 min 2021 8.1 / 104
Kategoria: Animacion Komedi Familje
Viti: Oct 1, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 280.58
Shikime: 2853
Pershkrimi
Duke shpresuar të afrohen si familje, Gomez, Morticia dhe pjesa tjetër e klanit Addams nisin një udhëtim aventuror në një makinë të tmerrshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR