Filma Me Titra Shqip: American Night

123 min 2021 7.8 / 3
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Oct 1, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 27.339
Shikime: 1703
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në botën e artit bashkëkohor të korruptuar të qytetit të Nju Jorkut, tregtari i artit Xhon Kaplan dhe kreu i pamëshirshëm i mafies së Nju Jorkut, Majkëll Rubino, luftojnë për para, art, fuqi dhe dashuri.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR