Filma Me Titra Shqip: Don

0 min 2006 7 / 2
Kategoria: Familje Dramatik
Viti: Apr 27, 2006
Gjuha Origjinale: NL
Popullariteti: 0.912
Shikime: 1909
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Vijay është marrë nga një oficer policie për të luajtur rolin e personit që i ngjan, Doni, i cili është lideri i një organizate droge. Gjërat shkojnë keq për Vijayit kur oficeri i policisë vdes dhe ai duhet të mbrojë veten.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR