Filma Me Titra Shqip: Pain & Gain

130 min 2013 6,1 / 2793
Kategoria: Thriller Krim Aksion Komedi
Viti: Apr 18, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,104
Shikime: 5004
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Bazuar në historinë e vërtetë të Deniëll Lugo një badibilldër në Majemi i cili dëshiron të jetojë ëndrrën amerikane. Ai do të donte që të kishte paratë që njerëzit e tjerë kanë. Pra, bashkë me ndihmën e shokut të tij Dorbal dhe ish-të dënuarit, kristian Pol Dojëll do të organizojnë rrëmbimin e Viktor Kërshau, rrëmbim që përfundon shumë keq. Ç'do të ndodhë më pas?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR