Filma Me Titra Shqip: Kicks

80 min 2016 6.6 / 101
Kategoria: Dramatik Krim Aksion
Viti: Sep 9, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14.272
Shikime: 2111
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Brendoni është një 15 vjeçar që ëndërron të ketë një palë Air Xhordans. Sapo ai arrin të marrë një palë, një tip në lagje ia vjedh, duke e detyruar Brendonin dhe shokët e tij të ndërmarrin një mision të rrezikshëm në Oakland për t'i rimarrë mbrapsht.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR