Filma Me Titra Shqip: Mayday

100 min 2021 8 / 2
Kategoria: Fantazi Dramatik Aksion
Viti: Oct 1, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15.833
Shikime: 2696
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ana transportohet në një vend të rrezikshëm dhe ëndërrimtar ku ajo i bashkohet një ushtrie me vajza të cilat janë duke u marr me një luftë që s'ka fund. Edhe pse ajo gjen forcë në këtë bote emocionuese, ajo kupton që nuk është vrasësja që ato vajza kërkojnë që ajo të jetë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR