Filma Me Titra Shqip: Moonbound

81 min 2021 6.7 / 17
Viti: Jun 24, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7.96
Shikime: 2910
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Bazuar në një nga librat më të njohur të fëmijëve në Gjermani, "Kërcim në Hënë" tregon historinë e Pitit të vogël i cili fillon një udhëtim magjepsës së bashku me një brumbull, z. Zumzemen dhe Njeriun e Rërës për të shpëtuar motrën e tij të vogël, Anën, nga Njeriu i keq i Hënës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR