Filma Me Titra Shqip: The Smile of the Fox

86 min 1992 5.7 / 21
Kategoria: Thriller
Viti: May 22, 1992
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 6.342
Shikime: 4159
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Thriller erotik. Marku, një ish-polic i korruptuar, të cilin e përndjek vdekja e gruas dhe djalit të tij, përgatitet për vrasjen e tij të radhës. Gradualisht ai magjepset nga prostituta e bukur që jeton në apartamentin ngjitur dhe ata fillojnë një lidhje pasionante. Në mënyrë që të mund të realizojnë ëndrrën e tyre për tu arratisur sëbashku, ata duhet thjesht të vrasin tutorin e saj, por gjërat nuk janë aq të thjeshta sa duken...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR