Filma Me Titra Shqip: The Many Saints of Newark

120 min 2021 6.8 / 75
Kategoria: Krim Dramatik
Viti: Sep 22, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 252.585
Shikime: 3040
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Dëshmoni krijimin e Toni Sopranos. Historia që zbulon anën njerëzore të Tonit, vështirësitë e tij dhe ndikimin që familja - veçanërisht xhaxhai i tij, Diki Moltisanti- kishte mbi të, duke u bërë bosi më ikonik i të gjitha kohërave.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR