Filma Me Titra Shqip: LEGO Star Wars Terrifying Tales

45 min 2021 6.9 / 31
Viti: Oct 1, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1459.587
Shikime: 2209
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas rrëzimit të anijes së tij në Mustafar, Poe Dameroni dhe BB-8 vizitojnë kështjellën Vader. Shërbëtori i Darth Vaderit, u tregon mysafirëve të tij tri histori të frymëzuara nga Sithi, me synimin për të arritur në fund qëllimin e tij të lig...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR