Filma Me Titra Shqip: Brain Freeze

91 min 2021 0 / 0
Kategoria: Horror Komedi
Viti: Oct 29, 2021
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 21.554
Shikime: 2215
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një pleh i përdorur në një komunitet të pasur, të pajisur me porta hyrëse, bëhet burim i një mutacioni gjenetik që transformon banorët e tij në zombi. A do të munden një adoleshent dhe motra e tij e vogël të dalin nga ishulli i karantinuar para se të kthehen në bar?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR