Filma Me Titra Shqip: Don 2

139 min 2011 7 / 146
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Dec 23, 2011
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 11.412
Shikime: 3286
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Doni dorëzohet para policisë dhe ia mbath nga burgu bashkë me Vardanin, e cili rekruton një skuadër për të vjedhur pllakat e kartëmonedhave nga një bankë në Berlin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR