Filma Me Titra Shqip: Falling for Figaro

105 min 2021 6 / 2
Kategoria: Romance Komedi
Viti: Jul 29, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6.582
Shikime: 2008
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një menaxhere e mrekullueshme lë punën dhe të dashurin e saj për të ndjekur ëndrrën e saj si këngëtare në opera në Malësinë e Skocisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR