Filma Me Titra Shqip: Hard Hit

90 min 2021 8.3 / 10
Kategoria: Dramatik Aksion
Viti: Jun 23, 2021
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 3.361
Shikime: 2250
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një burrë i fiksuar pas karrierës dhe punës fillon të rimendojë gjithçka që është e rëndësishme për të, kur një njeri i çmendur dhe i rrezikshëm vendos në rrezik jetën e familjes së tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR