Filma Me Titra Shqip: Sounds Like Love

110 min 2021 6.9 / 41
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Sep 29, 2021
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 480.774
Shikime: 4947
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Asistentja e modës, Maka sapo ka marrë jetën në duar pas një ndarje shkatërruese, kur Leo, burri që i theu zemrën kthehet. Duke kërkuar mbështetje nga mikeshat më të mira, Adriana dhe Himeja, të tria do të mësojnë se dashuria mund të jetë e komplikuar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR