Filma Me Titra Shqip: The Center of the World

88 min 2001 5.3 / 33
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Apr 19, 2001
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3.442
Shikime: 7992
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një inxhinier informatike takon një striptiste në një kafe. Ai i ofron asaj $10,000 dhe ajo ofron 3 ditë në Vegas.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR