Filma Me Titra Shqip: Skin Trade

96 min 2014 5,7 / 107
Kategoria: Thriller Aksion Dramatik
Viti: Nov 7, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6,971
Shikime: 2410
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi familja e tij vritet nga një gangster serb, agjenti i Policisë së Nju Jorkut, Nik (Dolph Lundgren) në bashkëpunim me një agjent tajlandez (Tony Jaa) shkojnë në Azinë juglindore për t'u hakmarrur dhe për të shkatërruar trafikun e qënieve njerëzore.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR