Filma Me Titra Shqip: Together Together

90 min 2021 6.9 / 52
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Apr 23, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8.434
Shikime: 2024
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur një vajzë e re bëhet nënë zëvendësuese për një burrë rreth të 40-ave, këta dy të huaj kuptojnë se kjo marrëdhënie e papritur do të sfidojë perceptimet e tyre për lidhjen, kufijtë dhe veçoritë e dashurisë
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR