Filma Me Titra Shqip: Midnight

103 min 2021 7.9 / 11
Kategoria: Thriller
Viti: Jun 30, 2021
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 4.832
Shikime: 1744
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një nënë dhe vajzë e shurdhër ndërpresin një psikopat serial ndërsa ai përpiqet të pretendojë viktimën e tij të radhës, vetëm për të gjetur zemërimin e tij të drejtuar drejt tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR