Filma Me Titra Shqip: Rabid

107 min 2019 5.4 / 106
Kategoria: Fantashkence Horror
Viti: Dec 13, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13.292
Shikime: 3727
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Rose punon në sektorin e modës, duke shpresuar të bëhet një stiliste. Një aksident trafiku i dëmton fytyrën. Ajo bën një trajtim eksperimental me qeliza rigjeneruese, duke e bërë atë më të fortë dhe më të bukur se kurrë, por kjo ka një efekt anësor.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR