Filma Me Titra Shqip: The World We Make

108 min 2019 6.3 / 16
Kategoria: Dramatik
Viti: Apr 19, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3.678
Shikime: 2982
Pershkrimi
Një tragjedi dhe dëshira për të realizuar ëndrrat e tyre bashkon dy të rinj, të cilët përpiqen të tejkalojnë vështirësitë e jetës dhe të gjejnë rrugën e tyre në botë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR