Filma Me Titra Shqip: Vengeance is Mine

79 min 2021 5 / 1
Kategoria: Thriller Aksion
Viti: Oct 8, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10.234
Shikime: 3556
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Herri, një burrë i lënduar që përpiqet të pajtohet me vrasjen e gruas dhe vajzës së tij. Kur zbulon vendndodhjen e vrasësve ai zgjohet nga pikëllimi dhe i mbushur me hakmarrje, kërkon të shkatërrojë ata që shkatërruan jetën e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR