Filma Me Titra Shqip: Afterlife of the Party

109 min 2021 6.9 / 237
Kategoria: Fantazi Komedi Dramatik
Viti: Sep 2, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 101.112
Shikime: 3107
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur jeta dedikuar qejfit dhe festave e Kasit merr fund papritur, ajo ka një detyrë të fundit që të vendos se ku do e kaloj jetën e saj të përjetshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR