Filma Me Titra Shqip: Dune

155 min 2021 8.1 / 1621
Viti: Sep 15, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 723.694
Shikime: 6245
Pershkrimi
Paul Atreides, një djalë i talentuar dhe fatlum, duhet të udhëtojë në planetin më të rrezikshëm në univers për të siguruar të ardhmen e familjes dhe njerëzve të tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR