Filma Me Titra Shqip: Sword of the Assassin

100 min 2012 6,2 / 14
Kategoria: Aventure Dramatik Aksion
Viti: Jan 20, 2012
Gjuha Origjinale: VI
Popullariteti: 1,416
Shikime: 2063
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Nguyen Vu është i mbijetuari i vetëm i familjes së tij të cilit ju ekzekutuan nga Perandoresha e Vietnamit. Ai do të bëjë çmos të gjej autoret e krimit dhe të vendos drejtësi, dhe të pastroi emrin e familjes së ti.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR