Filma Me Titra Shqip: R2B: Return to Base

113 min 2012 6,1 / 39
Kategoria: Aksion Dramatik Romance
Viti: Aug 14, 2012
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 2,485
Shikime: 759
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi kryen së një marifet të rrezikshme gjatë një shfaqje ajrore, pilot i Forcave Ajrore të Koresë së Jugut, Tae-hun përjashtohet nga Shqiponjat e Zeza dhe transferohet në një njësi tjetër. Atje miqësohet me pilotët e tjerë dhe bie në dashuri me të bukurën Se-Young. Kur një MiG i Koresë së Veriut...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR