Filma Me Titra Shqip: Halloween Kills

105 min 2021 7.6 / 386
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Oct 14, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1345.408
Shikime: 4262
Pershkrimi
Saga e Michael Myers dhe Laurie Strode vazhdon në kapitullin tjetër të Halloweenit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR